Apartamenty pod Śnieżnikiem

Komfort przestrzeń niezależność

Apartamenty pod Śnieżnikiem to nowoczesny kompleks położony w sercu Masywu Śnieżnika. Ulokowany w pobliżu Stronia Śląskiego w miejscowości Bolesławów, w otoczeniu lasów oraz sąsiedztwie licznych atrakcji turystycznych regionu. Apartamenty pod Śnieżnikiem oferują niezapomniany wypoczynek w kameralnej atmosferze z dala od zgiełku miasta w zacisznym zakątku, w pobliżu granicy z Czechami. Prostota i funkcjonalność zostały zamknięte w dużych przestrzeniach naszych apartamentów.

Apartamenty pod Śnieżnikiem to miejsce dla aktywnych rodzin, znajomych oraz osób kochających góry. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do każdego gościa, miła atmosfera, kameralność oraz dbałość o komfort wypoczynku.

Na gości Apartamentów pod Śnieżnikiem czeka 19 nowocześnie urządzonych apartamentów jedno oraz dwupoziomowych. Każdy z nich wyróżnia się dużą powierzchnią mieszkalną od 36 m kw do 60 m kw. Dodatkowo każdy apartament posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny, telewizor LCD, radio, łazienkę z kabiną prysznicową. Bezpłatny parking, bezpłatny dostęp do WiFi. Plac zabaw dla dzieci, chata grillowa, miejsce na palenisko.

Wizytówka

Wizytówką Apartamentów pod Śnieżnikiem – jest kameralna atmosfera, miła obsługa, a także doskonała lokalizacja dla osób chcących wyruszyć na szlaki piesze oraz rowerowe. Niewątpliwie atutem jest bliskość nowoczesnych ośrodków narciarskich po stronie polskiej i czeskiej.

  • Apartamenty pod Śnieżnikiem
  • Komfortowe Noclegi
  • Noclegi w Górach
  • Masyw Śnieżnika