Apartament Deluxe

Największy z apartamentów w naszej ofercie

Największy z apartamentów dostępny w naszej ofercie, dwupoziomowy o całkowitej powierzchni 60 m²,mogący pomieścić rodzinę 6 osobową.

Na piętrze oferujący dwie osobne sypialnie. Większa sypialnia posiada dwa jednoosobowe łóżka, które na życzenie gości możemy połączyć, szafę, dodatkowo sypialnia posiada balkon, z którego rozpościera się widok na malowniczy Masyw Śnieżnika. Druga sypialnia wyposażona została w łóżko małżeńskie, szafę, stół z dwoma krzesłami.

Na parterze znajdą Państwo dużą otwartą przestrzeń, na której urządzono: część wypoczynkową z rozkładanym narożnikiem z funkcją spania, stolikiem kawowym, komodą, telewizorem LCD, radiem, bezprzewodowym dostępem do Internetu. Łazienka z kabiną prysznicową.

Wyjście na taras. Ogrzewany przedsionek z miejscem na sprzęt sportowy oraz odzież wierzchnią. Dodatkowo w apartamencie znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny. Stół z sześcioma krzesłami. Wnętrze apartamentu odznacza się jasną kolorystyką oraz prostotą i umiarkowaną elegancją.

Z myślą o bezpieczeństwie i komforcie gości meble w sypialniach jak i części wypoczynkowej są solidne i drewniane.

WYPOSAŻENIE ANEKSU KUCHENNEGO:

  • Meble kuchenne w zabudowie mieszczące: lodówkę z funkcją zamrażania, dwupalnikową płytę elektryczną, czajnik bezprzewodowy, mikrofalę.

  • Szafki wyposażone są w: komplet naczyń, komplet garnków, patelnię, komplet kubków, komplet sztućców, komplet noży, szklanek, kieliszków do wina, miseczki plastikowe, durszlak, chochlę, drewniane przybory kuchenne, deskę do krojenia,

  • Płyn do mycia naczyń, ściereczkę oraz gąbkę.

Poznaj opinie naszych Gości w google apartamentysnieznik.pl

apartamentysnieznik.pl apartamentysnieznik.pl apartamentysnieznik.pl apartamentysnieznik.pl apartamentysnieznik.pl apartamentysnieznik.pl apartamentysnieznik.pl apartamentysnieznik.pl apartamentysnieznik.pl apartamentysnieznik.pl apartamentysnieznik.pl apartamentysnieznik.pl

Apartamenty pod Śnieżnikiem -

Loading...
Apartamenty pod Snieżnikiem

Apartamenty pod Śnieżnikiem Gdzie komfort łączymy z naturą.

  • Apartamenty pod Śnieżnikiem
  • Komfortowe Noclegi
  • Noclegi w Górach
  • Masyw Śnieżnika